2020 жылғы оқуға қабылданған білім алушылар тізімі (грант, ақылы)


2020-2021 оқу жылына  конкурстан өткен білім алушылардың тізімі


Мамандық:  0518000 «Есеп және аудит(салалары бойынша)»

База 9 класс

Біліктілігі:05180 12 –Бухгалтер

Оқыту тілі: мемлекеттік (қазақ) тілі

 

Топ  20 ЕА-3

№ р/с

Аты-жөні

Ескерту

  1.  

Қадырғажыева Аружан Аскербекқызы

ГРАНТ

  1.  

Ғазизова Айша Ғаниқызы

ГРАНТ

  1.  

Қабдылғазынова Ақерке Талғатқызы

ГРАНТ

  1.  

Аймұхаметов Алдияр Жанатбекұлы

ГРАНТ

  1.  

Амиргалина Анизат Айбаркызы

ГРАНТ

  1.  

Идришева Аружан Улановна

ГРАНТ

  1.  

Айтказынова Еркежан Бауржанқызы

ГРАНТ

  1.  

Болатова Салтанат Шалқарқызы

ГРАНТ

  1.  

Жуанышева Альмира Тусупжановна

ГРАНТ

  1.  

Зейнолла Гүлім Даулетханқызы

ГРАНТ

  1.  

Тулеугалиева Аружан Берикжанқызы

ГРАНТ

  1.  

Төлепберген Айдос Қанатұлы

ГРАНТ

  1.  

Кадырова Аяжан Амангельдыевна

ГРАНТ

  1.  

Наркенов Тасболат Бауыржанұлы

ГРАНТ

  1.  

Қуанышбаева Айсұлу Тынысбекқызы

ГРАНТ

  1.  

Куандыкова Сымбат Тимуровна

ГРАНТ

  1.  

Рақатова Іңкәр Бақытжанқызы

ГРАНТ

  1.  

Молдағалиева Мәдина Ерғалиқызы

ГРАНТ

  1.  

Султанова Зере Куатовна

ГРАНТ

  1.  

Дүйсембекова Жанел Серікқызы

ГРАНТ

  1.  

Куанышев Арнур Дауренович

ГРАНТ

  1.  

Серіков Заңғар Мақсатұлы

ГРАНТ

  1.  

Каирханова Дильназ  Назаровна

ГРАНТ

  1.  

Тлеубекова Гулим Медетбековна

ГРАНТ

  1.  

Курманова Назым Руслановна

ГРАНТ

  1.  

Узбекова Назерке Ержановна

АҚЫЛЫ

  1.  

Ахманова Ақниет Болатқызы

АҚЫЛЫ

  1.  

Серік Диана Ержанқызы

АҚЫЛЫ

  1.  

Мәулетханова Ақерке  Ерболқызы

АҚЫЛЫ

  1.  

Сеилханов Дарын Ерланович

АҚЫЛЫ

  1.  

Аманбаев Темірлан Асқарұлы

АҚЫЛЫ

  1.  

Слямхан Жалгас Ерболулы

АҚЫЛЫ

  1.  

Ермагамбетова Дильназ Канагатовна

АҚЫЛЫ




Мамандық:  1304000 «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру(түрлері бойынша»

                   Біліктілігі: 1304043  - техник-программист

База 9 класс

Оқыту тілі: мемлекеттік (қазақ) тілі

ТОП  20 VT-1

№ р/с

Талапкердің аты-жөні

Ескерту

  1.  

Қайниев Ермухан Серікболұлы

ГРАНТ

  1.  

Нұрмұханова Айназ Бағдатханқызы

ГРАНТ

  1.  

Саябеков Нұрзат Бағдатұлы

ГРАНТ

  1.  

Сергазыева Данара Болаткызы

ГРАНТ

  1.  

Мухаметкаримова Гульнара Ерлановна

ГРАНТ

  1.  

Жексенбаев Мағжан Серікұлы

ГРАНТ

  1.  

Имантаева Айдана Бауыржановна

ГРАНТ

  1.  

Сыдыкова Аида Ержановна

ГРАНТ

  1.  

Аманғазин Аңсар Нұрболұлы

ГРАНТ

  1.  

Қабдығалым  Ғабдүрәсүлі  Сағидоллаұлы

ГРАНТ

  1.  

Құсанов Данияр Ермекұлы

ГРАНТ

  1.  

Болатова Балауса Ерлановна

ГРАНТ

  1.  

Саулетханов Ерасыл Сержанович

ГРАНТ

  1.  

Досахметов Жаслан Еркенұлы

ГРАНТ

  1.  

Ғылымхан Бекжан Бауыржанұлы

ГРАНТ

  1.  

Асқарұлы Әлихан

ГРАНТ

  1.  

Саматова Камила Куанышевна

ГРАНТ

  1.  

Жақыпбекова Баян Ерланқызы

ГРАНТ

  1.  

Сабитқызы Аружан

ГРАНТ

  1.  

Оразбеков Нұрәлі Медетұлы

ГРАНТ

  1.  

Серикгазы Асанали

ГРАНТ

  1.  

Жүсіпбеков Еркебұлан Мизанбекұлы

ГРАНТ

  1.  

Қабылхан Сахлат Ғылымбекұлы

ГРАНТ

  1.  

Сеилханов Бекзат Нурланович

ГРАНТ

  1.  

Оралбек Сұлтан Нұржанұлы

ГРАНТ

 

Мамандық:  1305000 «Ақпараттық жүйелер(қолдану салалары бойынша)»

База 9 класс

Біліктілігі:1305023 -Техник - программист

Оқыту тілі: мемлекеттік (қазақ) тілі 

Топ  20 IS-1

 

№ р/с

Ф.И.О

Примечание

  1.  

Садыкова Жанэль Бахытжановна

ГРАНТ

  1.  

Әділжаппаров Біржан Ерланұлы

ГРАНТ

  1.  

Ержанқызы Мархаба

ГРАНТ

  1.  

Қапанов Бекнұр Мержанұлы

ГРАНТ

  1.  

Қабдылқақов Нұрсәт Әсетұлы

ГРАНТ

  1.  

Барболсынов Алишер Нурболович

ГРАНТ

  1.  

Амантай Ералы Асқатұлы

ГРАНТ

  1.  

Турлыбекова Амина Максутқызы

ГРАНТ

  1.  

Бекболатов Амир Ренатович

ГРАНТ

  1.  

Алтынгазина Айсулу Жаксылыковна

ГРАНТ

  1.  

Жалынұлы Жасын

ГРАНТ

  1.  

Төлеуғазина Аяулым Ришатқызы

ГРАНТ

  1.  

Мәдениетов Әділет Әсетұлы

ГРАНТ

  1.  

Бақытжанұлы Мейіржан

ГРАНТ

  1.  

Буржанов Дияр Арманұлы

ГРАНТ

  1.  

Есенгарин Арнур Артурович

ГРАНТ

  1.  

Адылханова Айзада Батыржанқызы

ГРАНТ

  1.  

Рымов Алибек  Кенжебекулы

ГРАНТ

  1.  

Далиев Досжан Даниярович

ГРАНТ

  1.  

Ерболұлы Азамат

ГРАНТ

 


Мамандық:  1305000 «Ақпараттық жүйелер(қолдану салалары бойынша)»

База 9 класс

Біліктілігі:1305023 -Техник - программист

Оқыту тілі: мемлекеттік (қазақ) тілі

Топ  20 IS-2

 

№ р/с

Ф.И.О

Примечание

  1.  

Қабдешов Рамазан Шаймұратұлы

ГРАНТ

  1.  

Сулайман Жақсыбек Қамбарұлы

ГРАНТ

  1.  

Дәлелхан Досхан Әбілханұлы

ГРАНТ

  1.  

Амангелдин Ерасыл Амангелдіұлы

ГРАНТ

  1.  

Игишов Ерасыл Еркинович

ГРАНТ

  1.  

Алматұлы Әлихан

ГРАНТ

  1.  

Ғалымжан Ерсұлтан

ГРАНТ

  1.  

Абдрахманов Ертай Елтайұлы

ГРАНТ

  1.  

Жақсыбаева Жамиля Бейсеновна

ГРАНТ

  1.  

Мұхаметқалиев Мұхамедәли Ермекұлы

ГРАНТ

  1.  

Ескендров Жәнібек Бағдатұлы

ГРАНТ

  1.  

Турсунахунов Адильханов Жаркынович

ГРАНТ

  1.  

Қадыров Абылай Нұржанұлы

ГРАНТ

  1.  

Қабдуалиев Дамир Арманұлы

ГРАНТ

  1.  

Ғазиз Ұлан Ерболұлы

ГРАНТ

  1.  

Бейсеков Ерсултан Жумабекович

ГРАНТ

  1.  

Әбішев Аманай Асқарұлы

ГРАНТ

  1.  

Әділбек Әділ Аманкелдіұлы

ГРАНТ

  1.  

Берікұлы Арнұр

ГРАНТ


 

Мамандық:  1305000 «Ақпараттық жүйелер(қолдану салалары бойынша)»

База 9 класс

Біліктілігі:1305033 -Техник

Оқыту тілі: мемлекеттік (қазақ) тілі

Топ  20 IS-3

 

№ р/с

Ф.И.О

Примечание

  1.  

Усенова Дильназ Алтынбековна

ГРАНТ

  1.  

Әшім Ақжол Мұхаметқалиұлы

ГРАНТ

  1.  

Ерсаинов Рахат Ойратович

ГРАНТ

  1.  

Амангелді Абылай  Оралбекұлы

ГРАНТ

  1.  

Мағабилов Мерейбек Нұржанұлы

ГРАНТ

  1.  

Бигалиев Ансар Ергалиевич

ГРАНТ

  1.  

Нұрғазы Арайлым Мейрамғалиқызы

ГРАНТ

  1.  

Тусупбеков Муслим Кумисбекулы

ГРАНТ

  1.  

Жолдаспаев Әділжан Ментайұлы

ГРАНТ

  1.  

Қасымов Мадияр Даниярұлы

ГРАНТ

  1.  

Оразхан Ерболат Болатұлы

ГРАНТ

  1.  

Муратбек Бекжан Муратбекулы

ГРАНТ

  1.  

Сағидоллаұлы Ерасыл

ГРАНТ

  1.  

Мухтарбек Қайсар Болатбекұлы

ГРАНТ

  1.  

Смағұл Қазбек Нартайұлы

ГРАНТ

  1.  

Темиргалиев Адиль Андреевич

ГРАНТ

  1.  

Тоқтарбек Ельмұрат Маратұлы

ГРАНТ

  1.  

Мейрамхатов Османали Ерлан-Бекович

ГРАНТ

  1.  

Қасенғазы Әділет Мерғазыұлы

ГРАНТ

  1.  

Халимжанова Назерке Бериковна

ГРАНТ


 

Специальность: 1305000 «Информационные системы(по областям применения)»

База 9 класс

Квалификация:1305023 -Техник - программист

Язык обучения: русский

Группа  20 IS-4

 

№ п/п

Ф.И.О

Примечание

  1.  

Ерсеитова Балжан Муратовна

ГРАНТ

  1.  

Калайда Данил Евгеньевич

ГРАНТ

  1.  

Ягуфаров Алмаз Рифхатович

ГРАНТ

  1.  

Василюк Татьяна Петровна

ГРАНТ

  1.  

Тажиев Алдияр Асетович

ГРАНТ

  1.  

Әбдіров Мирас Ертайұлы

ГРАНТ

  1.  

Социалов Алимжан Аманович

ГРАНТ

  1.  

Осколков Антон Викторович

ГРАНТ

  1.  

Сукачев Денис Александрович

ГРАНТ

  1.  

Щерба Сабрина Сергеевна

ГРАНТ

  1.  

Турсенканова Зимеш  Рустамовна

ГРАНТ

  1.  

Ерланұлы Ернар

ГРАНТ

  1.  

Калел Асанали Муратулы

ГРАНТ

  1.  

Куприянов Роман Евгеньевиич

ГРАНТ

  1.  

Ораш Ерхан Ерболатұлы

ГРАНТ

  1.  

Муртазин Амир Серканович

ГРАНТ

  1.  

Островерхов Кирилл Борисович

ГРАНТ

  1.  

Кондырев Максим Александрович

ГРАНТ

  1.  

Ергалиев Тимур Адлетович

ГРАНТ

  1.  

Осер Айсұлтан Дауренович

ГРАНТ

  1.  

Фазульянов Дамир Ринатович

ГРАНТ

  1.  

Давидянц Артур Георгиевич

ГРАНТ

  1.  

Кукежанов  Алихан Серикович

ГРАНТ

  1.  

Мусабаев Алмас Аскарович

ГРАНТ

  1.  

Крыжановский Константин Николаевич

ГРАНТ

  1.  

Елюбаев Марсель Умержанович

ГРАНТ

 

 

Мамандық:  0518000 «Есеп және аудит(салалары бойынша)»

База 9 класс

Біліктілігі:05180 2 3 –Бухгалтер-ревизор(аудитор)

Оқыту тілі: мемлекеттік (қазақ) тілі

Топ  20 ЕА-1

№ р/с

Аты-жөні

Ескерту

  1.  

Кабыкенова Нурай Бақытжанқызы

ГРАНТ

  1.  

Саматқызы Жадыра

ГРАНТ

  1.  

Тілегенқызы Фарида

ГРАНТ

  1.  

Нұрмұханова Рысты Қойшыбайқызы

ГРАНТ

  1.  

Сериккалиев Нурасыл Ерланұлы

ГРАНТ

  1.  

Еркинова Камилла Мирхатовна

ГРАНТ

  1.  

Ермұратұлы Мейрамбек

ГРАНТ

  1.  

Мәукенова Махаббат Серікқызы

ГРАНТ

  1.  

Досымханова Аружан Асылбекқызы

ГРАНТ

  1.  

Тлеубекова Аяжан Бекайдарқызы

ГРАНТ

  1.  

Рымханова Арна Қайратқызы

ГРАНТ

  1.  

Ғалымов Диас Қалелұлы

ГРАНТ

  1.  

Бексултанова Жибек Ернаровна

ГРАНТ

  1.  

Толеубаева Анель Аскаровна

ГРАНТ

  1.  

Игенбердыева Арзыгүл Абдыгуловна

ГРАНТ


 

Мамандық:  0518000 «Есеп және аудит(салалары бойынша)»

База 9 класс

Біліктілігі:05180 2 3 –Бухгалтер-ревизор(аудитор)

Оқыту тілі: мемлекеттік (қазақ) тілі

 

Топ  20 ЕА-2

№ р/с

Аты-жөні

Ескерту

  1.  

Бауржанқызы Назерке

ГРАНТ

  1.  

Жұмақұлов Бакзат Баяхметұлы

ГРАНТ

  1.  

Турсынова Ақерке Серікқанқызы

ГРАНТ

  1.  

Жұмабекова Ажара Ренатқызы

ГРАНТ

  1.  

Маралов Нұрасыл Асылбекұлы

ГРАНТ

  1.  

Кумаров Жаксылык Нуртаевич

ГРАНТ

  1.  

Ақанова Аружан Нұрланқызы

ГРАНТ

  1.  

Темірбекова Әдемі Бағдатқызы

ГРАНТ

  1.  

Ибраева Алина Айбекқызы

ГРАНТ

  1.  

Зәкиев Жалғас Данабекұлы

ГРАНТ

  1.  

Қадыржанқызы Аружан      

ГРАНТ

  1.  

Камалов Ерсайын Нурланович

ГРАНТ

  1.  

Базкалам Нұрай Әділетқызы

ГРАНТ

  1.  

Сабетканова Сабина Дауренқызы

ГРАНТ

  1.  

Бердикенова Аружан Ергазыевна

ГРАНТ

 

 

 

Специальность: 0518000 «Учет и аудит(по отраслям)»

База 9 класс

Квалификация: 05180 2 3 –Бухгалтер-ревизор(аудитор) 

Язык обучения: русский

Группа  20 ЕА-4

№ р/с

Ф.И.О

Примечание

  1.  

Оразбаев Арнур Советканович

ГРАНТ

  1.  

Саурыкова  Ислана  Дауреновна

ГРАНТ

  1.  

Зарлыканова Алуа Сакеновна

ГРАНТ

  1.  

Кассирова Ангелина Игоревна

ГРАНТ

  1.  

Айдарханова Аяужан Мейрамбекқызы

ГРАНТ

  1.  

Толепханова Диана Нурымовна

ГРАНТ

  1.  

Ахметова Дильназ Нурланқызы

ГРАНТ

  1.  

Қожахметова Диана Жанғазықызы

ГРАНТ

  1.  

Рыспаев Тимур Агзамович

ГРАНТ

  1.  

Толеуова Аяулым Маратовна

ГРАНТ

  1.  

Назарбекова Сабина Аскаровна

ГРАНТ

  1.  

Зиминова Сабина Адильжановна

ГРАНТ

  1.  

Аубакирова Карина Болатовна

ГРАНТ

  1.  

Алпысова Карина Ильдаровна

ГРАНТ

  1.  

Кусаинова  Акнур Саматовна

ГРАНТ

  1.  

Жетписбаева Айым Айтмухамбетовна

ГРАНТ

  1.  

Шыныбекова Дарина Дмитриевна

ГРАНТ

  1.  

Заманбекова Амина Ерболатовна

ГРАНТ

  1.  

Татиева Диана Данияровна

ГРАНТ

  1.  

Нудьга Арина Сергеевна

ГРАНТ

 

Мамандық:  1305000 «Ақпараттық жүйелер(қолдану салалары бойынша)»

Специальность: 1305000 «Информационные системы(по областям применения)»

База 9 класс

№ п/п

Ф.И.О

Примечание

  1.  

Алиманов Мақсат Әдлетұлы

Платно

  1.  

Хайрлыбаев Олжас Ержанович

Платно

  1.  

Жанатбеков Арман Ержанұлы

Платно

  1.  

Шакаев Асанали Ержанович

Платно

  1.  

Габитов Руслан  Ринатович

Платно

  1.  

Карташов Дамир Михайлович

Платно

  1.  

Муташев Даур Ринатулы

Платно

  1.  

Календаров Павел Сергеевич

Платно

  1.  

Ельников Павел Сергеевич

Платно

  1.  

Аманбаев Темірлан Асқарұлы

Платно

  1.  

Фокин  Арсений Николаевич

Платно

  1.  

Сайлаубеков  Дидар Ертаевич

Платно

  1.  

Амиров Ельжан Талгатович

Платно

  1.  

Түркістанов  Мирас Арманұлы

Платно

  1.  

Токтасынов Амир Назарбекович

Платно

  1.  

Бикетов Владислав Святослав

Платно

  1.  

Қанатбеков Бекжан  Бауыржанұлы

Платно

  1.  

Советқалиев  Расул Нұрболұлы

Платно

  1.  

Анишевский Алексей Александрович

Платно

  1.  

Хейчеев Руслан Игоревич

Платно

  1.  

Манарбек Мерғалы Мұратұлы

Платно

  1.  

Сулейменов Азамат Кайратович

Платно

  1.  

Журавлев Сергей Владиславович

Платно

  1.  

Капашев Алижан Арсланович

Платно

 

 

Мамандық:  1304000 «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру(түрлері бойынша»

Специальность: 1304000 «Вычислительная техника и программное обеспечение(по видам)

База 9 класс

№ п/п

Ф.И.О

Примечание

1

Құдайберген Ыбырай Асанұлы

Платно

2

Сатыбалдин Куат Аманкелдынович

Платно

3

Советбек Елдар Ернарұлы

Платно

4

Тілеуғазин Асқар Бақдәулетұлы

Платно

5

Ералинов Нұржан Қуанышұлы

Платно

6

Тураров Айкын Берикулы

Платно

7

Мүбарак Ернұр Бакбайұлы

Платно

8

Кумаров Максат Серикович

Платно

9

Орынғазы Рахат Жасұланұлы

Платно

10

Альбеков Талант Серикханович

Платно

11

Резник Даниил Витальевич

Платно

 

 

Мамандық:  0518000 «Есеп және аудит(салалары бойынша)»

Специальность: 0518000 «Учет и аудит(по отраслям)»

База 9 класс

№ п/п

Ф.И.О

Примечание

1

Тусупова Алима Руслановна

Платно

2

Шегай Алексей Русланович

Платно

3

Алиманов Диас Рауанович

Платно

4

Шунаева Данара Калибековна

Платно

5

Канапиянов Темирлан Канапиянович

Платно

6

Асылхан Аяжан Бауыржанқызы

Платно

7

Тілеуғалиева Арайлым Едгарқы зы

Платно

8

Қаниев Жанасыл Берікболұлына

Платно

9

Тұрсынов Жігер Бағдатұлы

Платно

10

Құмарбек Мирас Асқарбекұлы

Платно

11

Кадырова Аяжан Амангельдыевна

Платно

12

Мамантай Айдана Айдынқызы

Платно

13

Бакирова Дильназ Рауиловна

Платно

14

Тұрар Махаббат  Ерболқызы

Платно

15

Серікбосынов Тілек Мейіржанұлы

Платно

16

Оразова Наргиз Ринадовна

Платно

17

Толеубай Нурали Адилулы

Платно

18

Саматова Аружан Кайратовна

Платно

19

Шарипов Батырхан Болатович

Платно

 

Мамандық:  0516000 «Қаржы(салалары бойынша)»

Біліктілігі: 0516053 –Қаржы жұмысы бойынша экономист

База 9 класс 

Специальность: 0516000 «Финансы(по отраслям)»

Квалификация: - 0516053 – Экономист по финансовой работе;

 

 

№ п/п

Ф.И.О

Примечание

1

Нұрғалиева  Мадина Жарқынқызы

Платно

2

Касымбекова    Аяжан Айдынқызы

Платно

3

Сыздыкова Нұрай Бауыржанқызы

Платно

4

Мамедалиев Олжас Айтбекұлы

Платно

5

Мадиярұлы Дамира

Платно

6

Күншаев Жасұлан Жүнісұлы

Платно

7

Жакупбаева Ажар Акылбековна

Платно

8

Аубакиров Алишер Азаматович

Платно

9

Катранова Карина Мура товна

Платно

10

Кенженова Дарина Нурлановна

Платно

11

Параскевов Артур Алексеевич

Платно

12

Анисимова Вероника Александровна

Платно

13

Адилханов Адиль Рафаэльевич

Платно

14

Цай Лилия Владимировна

Платно

15

Шарипханова Акжан Галымовна

Платно



Мамандық:  0516000 «Қаржы(салалары бойынша)»

База 11 класс

 Біліктілігі: 0516053 –Қаржы жұмысы бойынша экономист

 Оқыту тілі: мемлекеттік (қазақ) тілі

 

№ р/с

Талапкердің аты-жөні

Ескерту

1

Аубакирова Аяулым Ерболовна

Ақылы

2

Мұратұлы Әділ

Ақылы

 

 

 

Специальность: 0516000 «Финансы(по отраслям)»

База 11 класс

  Квалификация: - 0516053 – Экономист по финансовой работе;

            Язык обучения: русский

 

 № п/п

Ф.И.О

Примечание

1

Байгали Амина Нурланкызы

Платно

 

 

 

Мамандық:  0518000 «Есеп және аудит(салалары бойынша)»

База 11 класс

 Біліктілігі: 0518023 - Бухгалтер-ревизор (аудитор)

 Оқыту тілі: мемлекеттік (қазақ) тілі

 

№ р/с

Талапкердің аты-жөні

Ескерту

1

Бекмухаметова Милания Сагындыковна

Ақылы

 

 




Автор: admin

Мақалада:

Өзгертілген: 2020-08-27 19:06